Оберіть курс
Наші курси
Global Reporting Initiative (GRI) — найпопулярніші стандарти для нефінансової та сталої звітності у світі. Їх використовують компанії незалежно від розміру, типу власності чи сфери діяльності. Така звітність дає можливість інвестору детально розгледіти діяльність компанії; є конкурентною перевагою.
Формат: онлайн та офлайн
Тривалість: 16 годин
Ксенія Багрій
Курс дає базові знання та інструменти для розробки стратегії сталого розвитку та допомагає використовувати екологічну, соціальну та управлінську стійкість (ESG) та перевести точкові ініціативи у стратегію розвитку задля підвищення капіталізації, покращення репутації та залучення нових інвестицій.
Формат: онлайн
Тривалість: 16 годин
Аліна Соколенко
Курс висвітлює методи щодо зменшення та у майбутньому запобігання смертельних ризиків та значних травм, пов'язаних із дорожньо-транспортними аваріями.
Формат: оффлайн
Тривалість: 4 години
Микола Горбаха
Стале споживання
Курс знайомить співробітників компанії з поняттям стале споживання і допомагає розібратись як саме кожен з нас може позитивно впливати на довкілля. Курс розрахований на всіх співробітників компанії.
Формат: онлайн
Тривалість: 4 години
Анна Жовтенко
«Зелений офіс» - переваги для бізнесу та користь для довкілля
Тренінг навчає усім етапам створення та підтримки "зеленого офісу": як покращувати умови праці, зберігати цінні природні ресурси, зменшувати кількість відходів, робити раціональні відповідальні закупівлі, заощаджувати бюджет компанії та час на виконання бізнес-завдань. Під час тренінгу буде розроблено стратегію роботи з персоналом задля потужної підтримки еко-змін бізнесу, впровадження "зеленого офісу" в корпоративну культуру та отримання максимального результату.
Формат: онлайн та офлайн
Тривалість: 6 годин
Оксана Луценко
Проведіть апдейт своїх знань та навичок, щоб адаптувати бізнес і перемагати в світі, що змінюється, із першим в Україні професійним офлайн курсом сталого маркетингу.
Ви дізнаєтеся, як застосувати свої творчі здібності та комунікативні навички для стимулювання змін на благо брендів, які ви підтримуєте, і клієнтів, яких ви представляєте.
Формат: офлайн
Тривалість: 4 години
Валерія Кузьменко
КСВ та комунікації: як впроваджувати зміни та доносити правильні меседжі
Курс допомагає систематизувати роботу з корпоративної соціальної відповідальності, визначити своїх ключових стейкхолдерів та налагодити взаємодію з ними. Ваші проєкти з КСВ стануть більш глибокими та ефективними.
Формат: онлайн
Тривалість: 4 години
Олена Тарасова-Красієва
Більше курсів
Даний тренінг-практикум розкриває поняття та конкретні складові проекту і гранту; деталізує етапи проектного та грантового менеджменту. Курс надасть можливість на практиці запрограмувати власний проект для майбутньої участі у грантових програмах.
Формат: онлайн та офлайн
Тривалість: 12 годин
Катерина Бова
Курс навчає як побудувати систему з нуля на будь-якому підприємстві, підтримувати її ефективне функціонування, чим керуватись в роботі, як мотивувати персонал, працювати з аспектами та ризиками і їх мінімізувати та постійно покращувати та вдосконалювати ефективність роботи системи.
Формат: онлайн та офлайн
Тривалість: 8 годин
Юлія Логвиненко
Біорізноманіття та бізнес
Курс допомагає зрозуміти, що таке біорізноманіття та екосистемні послуги, яким чином компанії впливають на живу природу, які ризики і можливості виникають та які інструменти та підходи можна використовувати для запобігання негативного впливу на біорізноманіття. За допомогою курсу ви зрозумієте як, з ким і які проєкти із збереження біорізноманіття може впроваджувати ваша Компанія.
Формат: онлайн та офлайн
Тривалість: 8 годин, 16 годин
Олена Тарасова-Красієва
Учасники курсу дізнаються про розробку та застосування стратегії сталого розвитку організації, яка передбачає інтеграцію економічних, екологічних та соціальних цілей у діяльність організації з метою створення довгострокової цінності.
Формат: онлайн
Тривалість: 4 години
Іван Корякін
ISO 45001. Системи управління охороною здоров'я та безпекою праці.
Курс розкриває практичні аспекти реалізації вимог стандарту, щодо залучення та участі працівників в побудові ефективної системи менеджменту. Ви будете навчатись на реальних кейсах розслідування інцидентів і навчитесь оцінювати ризики від операційної діяльності.
Формат: онлайн та оффлайн
Тривалість: 8 годин, 16 годин
Юлія Логвіненко
Курс надає унікальну можливість освоїти нову професію гіда-інтерпретатора, які активно працюють в національних парках, зоопарках, ботанічних садах, музеях, історичних місцях, туристичних компаніях.
Формат: оффлайн
Тривалість: 40 годин
Наталія Гудкова
Sustainable Finance
Під час курсу зі сталого фінансування ви отримаєте розуміння ролі фінансів у створенні більш стійкої економіки. Ви дізнаєтесь про тиски та тренди, що впливають на фінансову систему та дослідите стратегічні наслідки соціально-екологічних викликів. А також дізнаєтесь як стійке фінансування може відкрити нові можливості та забезпечити стійкий розвиток бізнесу.
Формат: онлайн
Тривалість: 40 годин
Aліна Соколенко
Під час курсу ви познайомитесь із вимогами до проєктів Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та зрозумієте класифікаційну систему, що встановлює перелік екологічно стійких видів економічної діяльності. Таксономія ЄС є важливим фактором, що сприяє нарощуванню стійких інвестицій та реалізації Європейського зеленого курсу.
Формат: онлайн
Тривалість: 3 модулі по 2 дні
Дізнатись більше
Спільна ініціатива:
Контакти
м.Київ,
вул. Борисоглібська 16а