Оберіть курс
Розбудова системи управління сталим розвитком (ESG) компанії з фокусом на інвестиційну привабливість
Тривалість: 8 годин
Відкрито набір
Формат: офлайн
Вартість: 300$ (без ПДВ)
Тренінг пропонує учасникам глибокі професійні та практичні знання щодо побудови системи управління сталим розвитком (ESG) у компанії з особливим фокусом на очікування інвестиційної спільноти.
Тренер
Ростислав Курінько
· PhD, сертифікований професіонал в галузі сталого розвитку (ESG) і стратегічного управління, а також інтегрованих комунікацій та корпоративної звітності з 15-річним досвідом,
· офіційний, сертифікований тренер Глобальної ініціативи зі звітності у сфері сталого розвитку (GRI),
· випускник програми Sustainable Business Strategy від Harvard Business School та Академії соціально відповідального інвестування ООН (UN PRI),
· кваліфікований консультант з КСВ/ESG Програми ділових консультацій ЄБРР, шеф-редактор міжнародного ділового журналу «Стійкий бізнес»,
· успішно вибудував «з нуля» функцію КСВ\СР\ESG в одній з найбільших залізничних компаній Європи,
· має більше 15 років досвіду роботи консультантом з питань сталого розвитку та ESG,
· засновник і CEO Premier Business Consulting & Communication – консалтинг-бутику, що надає ефективні рішення в сфері стратегічного консалтингу, розвитку практики сталого розвитку (ESG) та взаємодії з інвестиційною спільнотою,
· серед його клієнтів – провідні компанії і міжнародні організації: Укрзалізниця, Нафтогаз України, Енергоатом, Укргідроенерго, Метінвест, Group DF, Ukrsibbank, PrivatBank, Carlsberg, Avon, Heineken, Побужський Феронікелевий комбінат, Казатомпром, Ростелеком, Зовнішекономбанк, РусГідро, АРМЗ, IBA Group, мережа Глобального договору ООН, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, і багато інших провідних компаній та організацій України, Казахстану, Росії та країн ЄС.
· автор книжки «Освоюємо КСВ: просто про складне» (перевидана в 3-х країнах: Україна, Киргизстан, Казахстан) – першого в СНД системного видання, що розкриває процес реалізації КСВ на практиці.
· автор 100+ публікацій на теми КСВ/УР/ ESG, опублікованих в провідних міжнародних та національних ділових і академічних виданнях.
назад
Ксенія Багрій
PROFILE
Вітаю, мене звати Ксенія Багрій!

Я — експерт з екологічно-соціальних питань та нефінансової звітності. У 2020 році отримала сертифікат GRI Sustainability Professional. Маю досвід роботи з нефінансовими звітами — зі сторони бізнесу і споживача нефінансової інформації.

Звітністю займаюсь вже 7 років та за цей час ще здобула досвід у консалтинговій сфері та проводила аудити на відповідність соціально-екологічним вимогам МФК, ЄБРР, стандартам ISO компаній України та країн СНД.
  Участь у тренінгу дасть можливість розвинути практики корпоративного управління питаннями ESG відповідно до провідних сучасних моделей та очікувань інвестиційно-аналітичного середовища. У свою чергу, реалізація здобутих навичок, зокрема розуміння інтеграції системи управління сталим розвитком (ESG) в загальний менеджмент компанії та її корпоративну звітність забезпечить якісно новий рівень управління багатостороннім впливом компанії, широким спектром ESG-ризиків, сприятиме формуванню позитивного сприйняття компанії зацікавленими сторонами, а також істотному підвищенню інвестиційної привабливості.
  про стратегічний підхід та будову моделі ESG-оцінки практики корпоративного управління питаннями сталого розвитку (ESG), що застосовується провідними інвестиційно-аналітичними агентствами;
  як розробити послідовну та збалансовану дорожню карту розвитку практики корпоративного управління, сталого розвитку (ESG) та корпоративної звітності в компанії.
  Впродовж тренінгу ви дізнаєтеся:
  як розробити та провести якісну самооцінку поточної практики управління питаннями сталого розвитку (ESG) в компанії, яка продемонструє сильні та слабкі сторони, а також визначить можливості та подальші кроки для розвитку та удосконалення;
  Перехід на комплексні стратегічні моделі управління компанії з урахуванням факторів сталого розвитку (ESG) надасть змогу залучати інвестиції на більш вигідних умовах, зокрема в рамках моделі «відповідального» фінансування; покращити репутацію та довіру до компанії у суспільстві та серед основних стейкхолдерів.

  Кумулятивним ефектом впровадження збалансованої системи управління та звітності зі сталого розвитку (ESG) стане суттєве поглиблення стратегічного бачення багатовекторного розвитку компанії з врахуванням більш широкого кола можливостей для швидкого та стабільного росту.
  Слухачі лекції
  Топ-менеджери компаній, ESG-аналітики та консультанти, провідні менеджери з IR, PR, GR, КСВ та сталого розвитку.
  Програма тренінгу ґрунтується на:
  • Матеріалах Harvard Business School, Академії соціально відповідального інвестування ООН (UN PRI).

  • Практиці застосуванні міжнародних політик та підходів «Sustainability Policies and Standards» від Міжнародної фінансової корпорації (IFC), «Екологічна та соціальна політика» від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

  • Практиці застосуванні міжнародних стандартів Global Reporting Initiative (GRI), International Integrated Reporting Council (IIRC), The Sustainability Accounting Standards Board (SASB), AA1000SES, The FSB Task Force on Climate-related Financial Disclosures (TCFD), Carbon disclosure project (CDP).

  • Практиці застосуванні Керівництва з соціальної відповідальності ISO 26000 та 17 Цілей сталого розвитку ООН у бізнес середовищі.

  • Практиці імплементації вимог Директиви ЄС щодо розкриття нефінансових даних NFR Directive 2014/95, Директиви 2013/34/ЕС, регламенту Європейського Союзу щодо розкриття інформації про стійке фінансування (The European Union's Sustainable Finance Disclosure Regulation – SFDR) та EU Taxonomy Regulation.

  • Очікуваннях провідних міжнародних інвестиційно-аналітичних агентств у сфері ESG (S&P DJSI CSA, Sustainalytics, MSCI, FTSE4Good тощо).
  Блок 1.
  Ідеальна система сталого розвитку та ESG в розумінні та очікуванні міжнародних стандартів та інвестиційно-аналітичних агентств: плюси та мінуси.
  Блок 2.
  Методологічні основи та модель проведення якісної ESG-оцінки стану розвитку практики управління питаннями сталого розвитку (ESG).
  Блок 3.
  Огляд існуючих інструментів, лайфхаки та практичні поради з розбудови та інтеграції системи управління сталим розвитком (ESG) в загальний менеджмент та корпоративну звітність компанії.
  Блок 4.
  Сесія відкритих питань та відповідей з широкої проблематики реалізації концепції сталого розвитку (ESG) у бізнес-середовищі для учасників тренінгу від експерта-практика Р.Курінько.
  Спільна ініціатива:
  Контакти
  м.Київ,
  вул. Борисоглібська 16а
  Оберіть курс