Сертифікований курс з нефінансової звітності за GRI стандартами
Тривалість: 11 годин
Формат: онлайн
Вартість: 600 €
Курс роз'яснює принципи застосування стандартів GRI в процесі написання нефінансового звіту
Тренерка
Ксенія Багрій
Сертифікований експерт GRI Professional Certification Program. 9 років досвіду в написанні звітності для IFC, EBRD, FMO, EIB. 5 років досвіду ведення нефінансової звітності за стандартами GRI. Експерт в інтеграції Цілей Стійкого Розвитку в процеси сталої звітності. Спеціаліст в проведенні соціально-екологічних аудитів (сфера охоплення - екологічна та соціальна складова, взаємодія зі стейкхолдерами, вплив бізнесу на населення та довкілля)
Звітність за GRI стандартами дає можливість всім зацікавленим сторонам, у тому числі інвесторам, державним органам чи потенційним клієнтам детально проаналізувати діяльність компанії та зрозуміти її впливи на екологію, економіку та соціальну складову.

Курс допоможе зрозуміти що таке стандарти GRI, як їх використати та як організувати процес формування нефінансової звітності у себе в компанії.
зрозумієте цінності нефінансової звітності для розвитку компанії;
зрозумієте звідки почати процес формування звітності та хто має цим займатись;
познайомитесь з принципами звітності за GRI стандартами та з'ясуєте що таке суттєві впливи в компанії і як їх визначити;
Після тренінгу Ви:
отримаєте практичні навички аналізу та застосування GRI стандартів.
Курс наповнений кейсами різних компаній та практичними завданнями, які допоможуть професійно та критично підійти до розробки нефінансового звіту у своїй компанії.
Після закінчення навчання учасники отримають сертифікати від Головного офісу GRI.
Слухачі курсу
КСВ-менеджери, ESG-аналітики та консультанти, маркетологи, інші спеціалісти, які залучені у складанні нефінансової звітності
або звітності зі сталого розвитку компанії.
Програма
Програма курсу розроблена організацією Global Reporting Initiative і надає інформацію про базові поняття звітності зі сталого розвитку (або нефінансової), основні принципи звітності відповідно до стандартів GRI та їхнє використання під час формування звіту. Практичні завдання курсу містять у собі локальні та регіональні кейси та приклади звітів інших компаній.
  • Сталий розвиток
  • Звітність зі сталого розвитку
  • Про організацію GRI
Спільна ініціатива:
Контакти
м.Київ,
вул. Борисоглібська 16а